System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Bieg narciarski uphill Obidowa - Turbacz II Edycja

Lista startowa / Start List

Data imprezy
10.03.2018

Turbacz II Edycja

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AJDUKIEWICZ MARIUSZ1971ZAKOPANEPOLSKA
2BANAŚ BOGDAN1946TARNÓWSTOWARZYSZENIE SPORTOWE SOKÓŁ TARNÓWPOLSKA
3BURTAN TADEUSZ1958LUBIEŃPOLSKA
4BURTAN TADEUSZ1958LUBIEŃPOLSKA
5CHUDY TADEUSZ1949BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
6CZEKAŃSKI SEBASTIAN1976KORCZYNAKROSSKI REMSPORTPOLSKA
7CZEKAŃSKI SEBASTIAN1976KORCZYNAKROSSKI REMSPORTPOLSKA
8DUBROWSKA -GŁUG JADWIGA1963RABKA ZDRÓJPOLSKA
9FARON ROBERT1974ZALESIEREMSPORTPOLSKA
10GÓRSKI BARTEK1973ODRZYKOŃKROSSKI REMSPORTPOLSKA
11GÓRSKI BARTEK1973ODRZYKOŃKROSSKI-REMSPORTPOLSKA
12GÓRSKI BARTOSZ1973ODRZYKOŃKROSSKI-REMSPORTPOLSKA
13GRANDYS JANUSZ1950KRAKOWKORA & DORA & RARO KRAKÓWPOLSKA
14ZEMUŁA ZBIGNIEW1954KRAKÓWKORA & DORA & RARO KRAKÓWPOLSKA
15GUZIAK IRENA1971NOWY TARGPOLSKA
16GUZIK JAROSLAW1986NOWY TARGPOLSKA
17HABRAT PIOTR1993KOŚCIELISKOWOSZK ZAKOPANE / KS CHOCHOŁÓWPOLSKA
18IWANIEC IWONA1991KOŚCIELISKOWOSZK ZAKOPANE / KS CHOCHOŁÓWPOLSKA
19JUDASZ KLAUDIA1991OBIDOWAPOLSKA
20DUDA PATRYK1993OBIDOWAPOLSKA
21JUDASZ KLAUDIA1991KLIKUSZOWAPOLSKA
22DUDA PATRYK1993OBIDOWAPOLSKA
23JURASZ JAN1945CISIECPOLSKA
24KACZMARCZYK MARCIN1991WIELICZKAPOLSKA
25KLIMCZAK JERZY1959USTROŃPOLSKA
26KOŃCZYŁO-DENIS BARBARA1970KRAKÓWPOLSKA
27KOPROWSKI EDWARD1964MYSŁOWICEPOLSKA
28KORZEC STASZEK1978KRAKÓWPOLSKA
29KOSZYK HUBERT1990ROPASKIPOL.PL TEAMPOLSKA
30KOWALCZYK KAZIMIERZ1968WITÓWPOLSKA
31KRAKOWSKI MARIAN1947ŁASKTEAM NA BIEGÓWKACHPOLSKA
32KROKOWSKI WOJCIECH1954JASŁOBWG EKONOMICPOLSKA
33KRÓL RENATA1999TRUTEPOLSKA
34KRÓL RENATA1999NOWY TARGPOLSKA
35KRÓL RENATA1999NOWY TARGKRÓLOWIE ŻYCIAPOLSKA
36BACHLEDA ŁUKASZ1998LASEKKRÓLOWIE ŻYCIAPOLSKA
37KRZEMIŃSKI JAROSŁAW1969TORUŃ3RIDE4FUNPOLAND
38KUPCZAK MACIEJ1959CISIECPOLSKA
39KUSTROŃ BOGDAN1965KROSNOPOLSKA
40KWIECIŃSKA MAGDALENA1979ZAKOPANEPOLSKA
41LAŃDA MICHAŁ1995PORONINPOLSKA
42ŁATA MARCIN1993TARNÓWSOKÓŁ TARNÓWPOLSKA
43ŁĘTOCHA URSZULA1994TRZEMEŚNIAPOLSKA
44MOJEŚCIK ANDRZEJ1977ISTEBNATEAMNABIEGÓWKACH.PLPOLSKA
45NAGŁO SEBASTIAN1977KRAKÓWPOLSKA
46NYKAZA JÓZEF1962LASEKPOLSKA
47PIOTROWSKI BARTŁOMIEJ1983NOWY TARGPOLSKA
48PRADZIAD ANDRZEJ1994MURZASICHLEPOLSKA
49PRADZIAD JUSTYNA1997MURZASICHLEPOLSKA
50REJUS DOROTA2017GŁOGÓW MALOPOLSKIREJUS TEAMPOLSKA
51REJUS MAREK0224GŁOGÓW MALOPOLSKIREJUS TEAMPOLSKA
52RUSINOWICZ ŁUKASZ1980NOWY TARGOPENPOLSKA
53SAS MACIEJ1999KLIKUSZOWAKS OBIDOWIECPOLSKA
54SŁOWAKIEWICZ ANDRZEJ1959NOWY TARGAMIKO TEAMPOLSKA
55SŁOWAKIEWICZ ANDRZEJ1959NOWY TARGAMIKO TEAMPOLSKA
56SŁOWAKIEWICZ MARCIN1995NOWY TARGAMIKO TEAMPOLSKA
57SŁOWAKIEWICZ - BULANDA IZABELLA1979NOWY TARGPOLSKA
58STACHURSKA GRAŻYNA1965NOWY TARGWOLNI BIEGACZEPOLSKA
59DZIOBOŃ WOJTEK1962NOWY TARGWOLNI BIEGACZEPOLSKA
60STAROŃ JACEK1977KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLSKA
61STAROŃ JACEK1977KROSNOKROSSKI REM-SPORTPOLSKA
62STAROŃ JACEK1977KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLSKA
63KUSTROŃ BOGDAN1965KROSNOKROSSKI REMSPORTPOLSKA
64STOKFISZ DOROTA1972TOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA
65SZYSZKA BOGUSŁAW2018KRAKÓWPOLSKA
66ŚMIETANA MIROSŁAW1974KRZCZONÓWŁADNE KWIATKIPOLSKA
67TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
68TUREK KRYSTIAN1991NOWY TARGPOLSKA
69TYSZECKI KRZYSZTOF1964KRAKÓWBRAKPOLSKA
70WINCZURA ADAM1954TARNÓWSTOWARZYSZENIE SPORTOWE SOKÓŁ TARNÓWPOLSKA
71WIŚNIEWSKI WOJCIECH1973ZBYLITOWSKA GÓRA/TARNÓWPOLSKA
72ZAPIOR MACIEJ1991BYTOMZETPOLSKA
73ZAPIÓR MAREK1963BYTOMZETPOLSKA
74ZAPIÓR MACIEK1991BYTOMZETPOLSKA
75ZELAZKO KASIA1980NOWY TARGKOMBINAT TRENINGUPOLSKA
76ZEMULA ZBIGNIEW2018KRAKÓWPOLSKA